Pomorskie Centrum Chorób Zakaźnych I Gruźlicy,
Smoluchowskiego 18

80-214 Gdańsk
Smoluchowskiego 18

Telefon: 58 341 40 41
Fax: 58 341 54 10
E-mail: sekretariat@pcchz.pl
Strona www: www.pcchz.pl


Cystat ze strony www jednostki:
"Pomorskie Centrum Chorób Zakaźnych i Gruźlicy jest wiodącą placówką na Pomorzu. Powstało na podstawie Uchwały Nr 399/XXV/04 Sejmiku Województwa Pomorskiego z dnia 19 lipca 2004. Wcześniej jednostka ta działała od przeszło 40 lat jako Wojewódzki Szpital Zakaźny w Gdańsku, w którego struktury z dniem 1 kwietnia 2004 roku został włączony Wojewódzki Zespół Gruźlicy i Chorób Płuc SP ZOZ w Gdańsku."
  Źródło grafiki: strona www
Źródło cytatu: strona internetowa www.pcchz.pl. Informacje prezentowane powyżej mają na celu promocję placówki służby zdrowia. Żródłem danych teleadresowych są zasoby www.google.pl i/lub oficjalna strona internetowa placówki. Wszelkie zmiany danych, ew. prośby o usunięcie danych z bazy prosimy kierować za pomocą formularza kontaktowego.

Twoja ocena placówki


Należy wypełnić wszystkie pola formularza:

Nick:
Token: wpisz liczbę 52933
poprzedzając literą A:
Komentarz:
bc 2011-08-02

Przychodnia pracuje dziwnie, połączenie przez centralę jest nieosiągalne, ponieważ nikt nie odbiera telefonu, połączenie bezpośrednie przez linię miejską także jest nie możliwe gdyż "abonent ma odłaczony telefon lub jest poza zasięgiem" informuje uprzejmy głosik. Aby umówić termin wizyty trzeba osobiście przyjechać do przychodni a ja mieszkam bardzo daleko od przychodni. Muszę poprosić szefa o wolny dzień na coś co możnaby załatwić telefonicznie (a mamy już XXI wiek i jesteśmy w Unii)


Tagi: 
Polityka prywatności, cookies
Warunki korzystania z serwisu
Wyłączenie odpowiedzialności

Reklama


 

Reklama

STRONA GŁÓWNA

menu

Wyniki oraz opisy badań:

badania

choroby

objawy

terminy

placówki

szukaj